Zpevnění kůže těla

Povislá kůže v důsledku stárnutí, úbytku tělesné váhy, po liposukci, po těhotenství je častým problémem. Kůže je ochablá, ztrácí svou pevnost,vznikají viditelné kožní převisy. Pevnost kůže je udržována 2 proteiny, kolagenem a elastinem. Kolagen má velkou pevnost v tahu a poskytuje kůži pevnost. Elastin zajišťuje kůži její elasticitu.

Při rozpadu těchto dvou bílkovin, při poklesu jejich tvorby, dochází k ochabování kůže, kůže  se stává povislou, se ztrátou pevnosti i pnutí.

Ošetření/ Léčba

V zájmu zvýšení pevnosti tkání, je nutná hluboká hydratace, stimulace tvorby kolagenu, elastinu. Doporučujeme dodržovat několk následních kroků:

1. Použijte Corporal Crystal Peel, alespoň 2x do týdne.

2. Použít následně Interactive Skin Workout, který pomohou rozšířit komprimované buňky pokožky, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, a také pomohá zlepši průnik aktivních látek do kiůže. (Pokyny k použití viz Podrobnosti o produktu- Interactive Skin Workout)

3. Poté naneste Interaktivní Thermal Lipo, se zahřívacím efektem, stimulujícím  krevní i lymfatický systém.

4. Po těchto krocích je kůže maximálně připravena k absorpci účinných hládek co nejhlouběji. Naneste na tělo Corporal Remodelling Serum, kůži zpevňuje. Obsažené rostlinné extrakty a vitamin E kůži hluboce hydratují, zvyšují její pružnost. Obsažená Guarana, rostlinný glycerin, rostlinné výtažky, antioxidanty, vitamíny – to vše spolu působí efektivní zpevnění a remodelaci kůže.