Poprsí - kontury, velikost

Prsa jsou tvořeny žlázami, pojivovou tkání, tukovou tkání, vazivem. Vzhledem k tomu, že prsa jsou tvořeny převážně z tukové tkáně, můžou svoji velikost měnit v průběhu doby, jak nabytím velikosti, tak redukcí. Ke změnám dochází zejména průběhu těhotenství, menopauzy, menstruačního cyklu, při stárnutí z důvodu involuce. Tyto změny mohou způsobit zhoršení kvality žlázové tkáně, která spolu s účinkem gravitace spolupůsobí na ochabování prsou. Stupeň ochablosti závisí na elasticitě kůže – na její kvalitě, genetické předloze, stravě, věku, kvalitě prsních svalů.

K prsní involuci dochází ihned po porodu (u žen, které nekojí) a během menopauzy. Je to proces, nikterém se žlázová část prsou zmenšuje, jelikož produkce mléka není požadována. Tkáň prsou se zmenší, ale jejich kůže nikoliv, následně poprsí má prázdný, propadlý vzhled.
Po těhotenství se tuk postupně opět ukládá  v oblasti prsou, tento proces trvá měsíce přičemž pokles prsou zůstává.

Ošetření /léčba

Ať už chcete zabránit/ zpomalit ochabování prsou nebo přidat na jejich velikosti, REJUVE Cosmeceuticals  sestavilo za tímto účelem jedinečný exklusivní ošetřovací program.
Tento odborně sestavený protokol s použitím kosmeceutík nejenže přidá objem prsou, ale je i zpevní, vypne poprsí, pečuje o pokožku dekoltu. Dle našich zkušeností jsou ochablá prsa, zhoršení jejich vzhledu, jedním z největších obav žen, žel u některých podkladem ke zhoršení sebevědomí.

Bez obav můžete sledovat toto naše sestavené ošetření, učiňte z něj součást svého každodenního života. Důslednost se i v tomto případě vypláci.

  • Na poprsí použijte Corporal Crystal Peel, který napomáhá odloučení vrchní vrstvy mrtvých buněk kůže, povzbuzuje tvorbu nových zdravých buněj a taktéž otevírá cestu lepšímu průniku aktivních látek následně aplikovaných produktů. Pozor! Při peelingu oblast bradavek vynechte!
  • Naneste Interactive Skin Workout, které slouží k procvičení kůže poprsí, svým účinkem rozvine utlačené buňky pokožky, zlepší krevní i lymfatickou cirkulaci v dané oblasti a pomůže hlubšímu průniku následně aplikovaného produktu. (Pokyny k použití viz Podrobnosti o produktu-Interaktivní Skin Workout.)
  • Naneste Interaktive Thermal Lipo - má zahřívací efekt, stimuluje krevní a lymfatický oběh v oblasti aplikace.
  • Následně naneste Corporal Breast Contour, přípravek REJUVE obsahující Saw Palmetto ( s extraktem ze serenoi plazivé), extrakt z damiány, ze semen fenyklu, dále oves setý. Jde o aktivní látky, které když se správně zkombinují, stimulují růst nových zdravých  buněk mléčné žlázy, zlepšují stav ostatního tkaniva prsou, stimulují metabolismus pokožky. Výsledkem je větší poprsí s vypnutou a pevnou konturou, s přítažlivým dekoltem.

Obvykle, když prsa začnou ztrácet na svém objemu, objevují se v této oblasti strie.
V tomto případě byste měli provést nápodobné ošetření s  produkty Corporal Crystal Peel, Interactiv Skin Workout, Corporal Thermal Lipo. Po nanesení C.T.Lipo  aplikujte na pokožku této oblasti Interactiv Cell Renewall, zapracujte do kůže jemnou masáží. Potom naneste Corporal Stretch Marks a jako poslední naneste Corporal Brest Contour.

P.S. Nepoužívejte tento tento ošetřovací program v případě, že jste těhotná, nebo kojící.
Můžete si přečíst kapitolu „Těhotenství“.