INTERACTIVE Peptide Volume

Exkluzivní komplex nové generace peptidů, kyseliny hyaluronové je nejpokrokovějším přípravkem pro péči o pleť se sílným omezením tvorby vrásek a významnou redukcí již existujících.

Přípravek redukuje intenzitu tvorby vrásek, jejich vzhled, zvyšuje pevnost pokožky, navrací jí její původní tloušťku  a zintenzivňuje tvorbu kolagenních vláken. Obsahuje argireline a snap-8, bílkoviny omezující stah mimických svalů - redukují intenzitu kontrakce mimických svalů a tím i vytváření vrásek. Tento efekt však nemění výraz tváře! Matrixyl 3000, kolagen podporující peptid, posiluje základní oporní strukturu kůže a nepomáhá její regeneraci. Vitaminy C, E stimulují tvorbu nového kolagenu, elastinu, chrání buňky před poškozením volnými radikály a UV zářením. Produkt svou významnou hydratací, omezením výrazné kontrakce mimických svalů a s obsahem antioxydantů - vitaminů navrací pleti její svěžest a jas.

Aplikace: přípravek můžete použít každé ráno i večer, lokálně na požadovanou oblast ( t.j. na místa výrazných vrásek), po předešlé aplikaci séra. Naneste 1 pumpičku přípravku na danou oblast a s jemnými masážními pohyby roztírejte do úplného vstřebání. Neoplachujte!